perde-temizligi

Perde Yıkama & Halı Yıkama da, Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sona Profesyonel ekibimiz adresinizden Perdelerinizi kendileri söker daha sonra Markalama işlemi yapılır. Stor Perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır.

Kuruma işlemi yapıldıktan sonra paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Flor Perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür.

Flor perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. bu sebepten müşterilerimizin flor perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir. Semtlerimiz Karşıyaka,Çiğli,Bostanlı,Bayraklı,Mavişehir bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Mercan Halı Yıkama&Flor perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır.

Sizde flor perde kullanıyorsanız evinizde veya işyeriniz de bize danışmadan kesinlikle flor perde yıkama işlemi yaptırmayın uygun fiyat avantajı ve kaliteli bir hizmetle flor perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

Sektöründe uzun senelerdir sizlere flor perde yıkama konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamız şimdi yepyeni bir kampanya ve garanti adında flor perdelerinizi yıkamaktadır.şubemiz Karşıyaka da hizmet vermektedir.